KONST / Litografier / Färglitografi 13603047
nr 1360 3047
Clemens Briels
(f. 1946), Nederländerna
Färglitografi, "Predictor". Signerad, numrerad 43/100, daterad -93, ramens innermått: 49x69 cm
Clemens Briels, bildkonstnär född 1946.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 november 2020
kl 19:46:39
100 kr
150 kr